امروز دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

رسالت و چشم انداز

بیمارستان شفا از روز تأسیس تلاش کرده است با ارائه خدمات با کیفیت جای خود را بیش از پیش در در میان مردم باز کند.
کسب پی‌در‌پی رتبه اول اعتبار بخشی و جلب رضایت بیش از ۹۵درصد مراجعین در طول ۱۵ سال فعالیت بیمارستان شفا، دستاوردی است که به راحتی به دست نمی‌آید. اما شفا توانست با برقراری سیستم افزایش مستمر کیفیت به این مهم دست یابد.
همچنین در همه این سال‌ها شفا برای تمامی خدمات خود، اعم از سرپایی و بستری، تخفیفات قابل توجهی منظور نمود. به گونه‌ای که بسته به نوع خدمات و هزینه‌های تمام شده آن برای مرکز، به طور متوسط از ۵ تا ۵۸ درصد تخفیف شامل حال همه خدمات بوده و از این طریق تلاش شده است تا ضمن کمک به اقتصاد خانواده‌ها، پوشش خدمات شفا کلیه طبقات درآمدی جامعه را تحت پوشش قرار دهد.
توسعه کمی و کیفی خدمات تشخیصی و درمانی یکی دیگر از اهداف مدیران بیمارستان شفا بود که باعث شد امروز هیچ خدمت تشخیصی و درمانی وجود ندارد که بیمارستان شفا آن را ارائه نداده و یا مقدمات ارائه آن در حال فراهم شدن نباشد.
حاصل چنین رویکردی این است که بعد از گذشت نزدیک به دو دهه از عمر شفا، این مجموعه در حال حاضر گسترده‌ترین بخش‌های تشخیصی و درمانی و بیشترین پوشش بیمه‌ای را در میان همه مراکز درمانی استان لرستان را دارد.
و امروز بخش‌های اورژانس، داخلی، جراحی عمومی، ارتوپدی، جراحی چشم، جراحی مغز و اعصاب، اطفال، زنان و زایمان، پوست و زیبایی، نورولوژی، CCU، ICU، NICU ،post Angio ، بخش‌های فوق تخصصی (انکولوژی و سرطان) ، جراحی قلب باز، آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی، ناباروری و IVF و بخش‌های پاراکلینیکی MRI – CT scan – تصویربرداری، سونوگرافی، ماموگرافی، دانسیومتری، پانورکس، آزمایشگاه پاتولوژی، فیزیوتراپی، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، و بخش‌های کلینیکی سنگ شکن برون‌اندامی؛ اندوسکوپی و کلونوسکوپی، لیزر پوست، و همه مطب‌های تخصصی پزشکی در بیمارستان شفا به ارائه خدمت به مردم می‌پردازند.
برنامه‌های فرهنگی و عام‌المنفعه هم یکی دیگر از فعالیت‌های مجموعه شفا در تمام این سال‌ها بوده است. کمک به ورزشکاران و تیم‌های ورزشی استان، کمک به زلزله‌زدگان، انجام تبلیغات زیست‌محیطی، کاشت هزاران نهال در دامنه‌های اطراف خرم‌آباد، تحت پوشش قرار دادن کامل درمانی ۶۰۰ کودک کار و بی‌سرپرست، تحت پوشش گرفتن تعدادی از کودکان و زنان بی‌سرپرست و بسیاری از اقدامات دیگر، تنها بخشی است از فعالیت‌ها و خدماتی که تنها با هدف کمک به ایجاد جامعه‌ای سالم‌تر و ساختن کشوری توانمند‌تر در طول این سال‌ها در مجموعه شفا به انجام رسیده است.
همچنین شفا توانسته است با ایجاد زمینه و بستر لازم برای ماندگاری پزشکان و متخصصان و با فراهم کردن امکانات و تسهیلات مختلف و متنوع، زمینه‌ساز ماندگاری بزرگان پزشکی استان و حتی جذب دیگر پزشکان و پرستاران مجرب از شهرها و استان‌های دور و نزدیک کشور به لرستان شود که این روند به غنای علمی، تجربی و فرهنگی کادر درمانی این بیمارستان و نظام سلامت استان منجر شده است.
اینک شفا ثابت کرده است که اگر به توانمندی‌های نیروهای کارآمد بومی اعتماد شود در مقابل نیز این اعتماد، با ایمان و اعتقاد و استقامت ظرفیت‌های درونی استان همراه شود، می‌توان کارهای بزرگی را حتی در شهرهای کوچک کشور انجام داد و الگویی عملی برای توسعه متوازن در همه نقاط ایران عزیز به مردم و مسئولان ارائه داد.

چشم انداز:
بیمارستان شفا مرکزی است بالنده که در سایه تلاش مدیرانی کارآزموده و لایق، پرسنلی توانمند و متعهد، تکنولوژی و تجهیزات پزشکی روز آمد و جدیدترین روشهای کاری و مدیریتی بر آن است تا نام خود را بعنوان یکی از بهترین بیمارستان های خصوصی کشور در اذهان مردم تثبیت نماید.

3111 06633265020-24
www.shafahospital.com Email:info@shafahospital.com
عنوان: لرستان، خرم‌آباد، خیابان پیروزی، بیمارستان فوق تخصصی شفا