بازدید رئیس مجمع نمایندگان لرستان از بیمارستان شفا

0

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شفا، دکتر یحیی ابراهیمی رئیس مجمع نمایندگان استان لرستان روز گذشته با حضور در بیمارستان شفا به همراه دکتر روح‌اله فکوری رئیس هیئت مدیره این بیمارستان از بخش‌ها و قسمت‌های جدید و تازه تاسیس بازدید کرد.

دکتر ابراهیمی در این بازدید ضمن تشکر از مدیریت مجموعه بیمارستان شفا بابت ایجاد مجموعه‌ تخصصی و منحصر به فرد بیمارستان شفا، گفت: بخش خصوصی امروز بار سلامت را بر دوش می‌کشد و وظیفه دولت و مجلس است که از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی حمایت کند.

وی با بیان اینکه خدمات بیمارستان شفا شامل حال همه مردم لرستان می‌شود، افزود: وقتی خدماتی که پیش از این صرفا در تهران ارائه می‌شد را در استان خودمان ارائه دهیم و از مسافت ضروری بیماران به سایر استان‌ها جلوگیری کنیم این یک خدمت بزرگ است و باید از این نوع خدمات حمایت ویژه داشته باشیم.

دکتر روح‌اله فکوری رئیس هیئت مدیره بیمارستان شفا نیز در این دیدار اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش‌های صورت گرفته توانسته‌ایم بخش‌های جدید و تخصصی بیمارستان را افزایش داده و در در مسیر خدمات‌رسانی به هموطنان عزیز گامی مثبت برداریم.

وی خاطرنشان کرد: بیمارستان شفا این افتخار را دارد تا با استفاده و بکارگیری تجهیزات جدید و مدرن و کادر درمان تعهد و متخصص در خدمات دهی به هموطنان پیشرو باشد.

 

مطالب مشابه
دیدگاه بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.