بخش‌های کرونا کاملا تفکیک شده و مجزا از سایر بخش‌ها هستند

0

دکتر روح‌اله فکوری رئیس هیئت مدیره بیمارستان شفا در دیدار با دکتر ثمینی معاون استاندار لرستان گفت: عوامل و دست‌اندرکاران بیمارستان شفا همواره تلاش نموده‌اند با بهره‌گیری از تجهیزات بروز و محیط مناسب در بخش‌های مختلف بیمارستان، بهترین خدمات را به هموطنان گرامی ارائه دهند.

وي با بيان اينکه بیمارستان شفا با افتتاح فاز جدید به عنوان بزرگ‌ترین بیمارستان خصوصی کشور شناخته می‌شود، بیان کرد: این بیمارستان افتخار دارد با داشتن بخش‌های تخصصی مختلف و متنوع به هموطنان عزیز خدمات ارائه دهد؛ موضوع مهم در این زمینه این است که در کمتر بیمارستانی در کشور شاهد فعالیت اکثر بخش‌های تخصصی هستیم.

دکتر فکوری در ادامه به اشتغال‌زایی انجام شده در بیمارستان شفا اشاره و عنوان کرد: در حال حاضر در مجموع بالغ بر هزار نفر در بیمارستان شفا مشغول کار هستند و این حالی است که با تکمیل فاز جدید بیمارستان این میزان اشتغال تا هزار و ۲۰۰ نفر نیز افزایش خواهد یافت.

وي خاطرنشان کرد: با شیوع کرونا نیز چند بخش در بیمارستان شفا جهت درمان بیماران این حوزه اختصاص یافت که البته بخش‌های کرونا کاملا مجزا و تفکیک شده از سایر بخش‌ها هستند.

مطالب مشابه
دیدگاه بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.