امروز جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹

درمان ناباروری

بخش فوق تخصصی ناباروری شفا، با هدف ارائه خدمات مرتبط با باروری، در بهمن ماه ۱۳۹۴ آغاز بكار كرد و همواره کوشیده است با استفاده از مجرب ترین متخصص ها و تکنولوژی روز دنیا خدمات متمایزی را ارائه نماید. این بخش فوق تخصصی با حضور مجرب‌ترین متخصصان کشور و کادر درمانی متبحر و با استفاده از تجهیزات به‌روز، جدید‌ترین شیوه‌های درمان ناباروری را به مراجعان ارائه می‌دهد و از نظر موفقیت خدمات تخحصصی با سایر مراکز درمان ناباروری کشور برابری می‌کند.

بخش ناباروری بیمارستان شفا، یکی از پیشرفته‌ترین مراکز درمان ناباروری در کشور است. در این مرکز تمامی اقدامات تشخیصی و درمانی در فرایندی کاملاً کنترل شده و با استفاده از تعدادی از مجرب‌ترین پزشکان و به‌روز‌ترین ابزار و تجهیزات انجام می‌شود.

در این مرکز جدید‌ترین روش‌های درمان ناباروری از جمله IVF با انجام آزمایشات و اقدامات دقیق و حساس و طی فرایندی کاملاً کنترل شده انجام می‌شود و همین عامل سبب شده است که درصد موفقیت درمان منجر به تولد در بیمارستان شفا با سایر مراکز درمانی در کشور برابری کند.

استفاده از تجهیزات به‌روز، بهره‌گیری از پزشکان و متخصصان رشته‌های مختلف، تعهد و حساسیت کاری کارکنان بخش ناباروری و تلاش شبانه‌روزی برای ارتقاء کیفیت درمان سبب شده است که مرکز درمان ناباروری بیمارستان شفا به مرکزی نمونه در کشور تبدیل شود که تا کنون بسیاری از زوج‌های نابارور در آن درمان شده و شیرینی داشتن فرزندی سالم را به زندگی آنان هدیه نموده است.

بیمارستان شفا افتخار دارد که برای بهره‌مندی همه اقشار جامعه از این خدمت کم‌نظیر، پوشش بیمه‌ای خود را به حداکثر رسانده و با اکثر بیمه‌های پایه و تکمیلی قرارداد عقد نماید. علاوه بر آن ارائه تخفیفات ویژه ارائه شده به زوج‌های نابارور استفاده از این مرکز را به صرفه‌تر نموده است.

همچنین با توافق صورت گرفته، دانشگاه علوم پزشکی ۷۰ درصد از هزینه درمان زوج‌های نابارور واجد شرایط را تأمین می‌نماید.


فعالیت های بخش ناباروری

مشاوره و درمان ناباروري
عمل IUl ، IVF ، ميكرواينجكشن
لاپاراسكوپي و هيستروسكوپي
آزمايشات آندرولوژي و تست هاي عملكرد اسپرم
مشاوره ارولوژي
عملهاي بيوپسي
TESE & PESA
تشخيص سقط مكرر و ناهنجاري ها
طرف قرارداد با بیمه تکمیلی وزارت نیرو
شانس تقریبی تولد یک نوزاد زنده پس از IVF / میکرواینجکشن به صورت زیر است:
۴۳-۴۱ درصد برای زنان زیر ۳۵ سال
۳۶-۳۳ درصد برای زنان بین ۳۷-۳۵ سال
۲۷-۲۳ درصد برای زنان بین ۴۰-۳۸ سال
۱۸-۱۳ درصد برای زنان بالاتر از۴۰ سال
مركز فوق تخصصي ناباروري بيمارستان شفا مفتخر است كه آمار موفقيت آميزي در حد آمارهاي جهاني دارد.

شماره مستقیم: ۴ -۰۶۶۳۳۲۶۵۰۲۰ خط ویژه: ۳۱۱۱ داخلی: ۲۱۷۸ و ۲۲۳۶

3111 06633265020-24
www.shafahospital.com Email:info@shafahospital.com
عنوان: لرستان، خرم‌آباد، خیابان پیروزی، بیمارستان فوق تخصصی شفا