روال عادی پذیرش بیماران غیرکرونایی/ بخش کرونا کاملا تفکیک شده است

0

دکتر سعید کردیان امروز در گفت‌وگو با روابط عمومی بیمارستان شفا گفت: خدا را شاکریم که با تمهیدات صورت گرفته و اعلام وزارت بهداشت از شرایط حاد کرونا گذر کرده و در بیمارستان شفا نیز میزان مراجعین بیماران کرونایی کاهش پیدا کرده است.

وي با بيان اينکه بیمارستان شفا از آغاز شیوع کرونا تمام توان خود را در راستای کمک به درمان بیماران کرونایی قرار داد، افزود: بر اساس آمار موجود، میزان درمان بیماران کرونایی در بیمارستان شفا نسبت به میانگین جهانی شرایط بسیار خوبی و بهتری دارد و این برگ زرینی برای حوزه درمان استان لرستان و حتی ایران عزیز است.

رئیس بیمارستان شفا خرم‌آباد از آمادگی کامل این بیمارستان برای درمان بیماران سایر بخش‌ها خبر داد و عنوان کرد: با توجه به شرایط موجود و کاهش شیوع کرونا تعداد بخش‌هایی که در بیمارستان شفا به کرونا اختصاص یافته بود کاهش یافته و در حال حاضر فقط دو بخش ویژه برای کرونا در نظر گرفته شده است که این بخش‌ها نیز کاملا ایزوله و جدا از سایر بخش‌ها هستند.

وي خاطرنشان کرد: جهت اطلاع مردم و مراجعین عزیز به عرض می‌رسانیم که مجموعه بیمارستان شفا شامل سه بلوک مجزا است که بخش مربوط به کرونا در ساختمان جدید و در فضایی کاملا مجزا و تفکیک شده از سایر بخش‌ها است.

دکتر کردیان گفت: پرسنل بیمارستان شفا تمامی پروتکل‌های بهداشتی را به طور کامل رعایت می‌کند تا همه بیماران در بخش‌های مختلف روند درمان خود را به راحتی و بدون دغدغه انجام دهند.

وي ادامه داد: هم اکنون بخش‌های ارتوپد، جراحی چشم، جراحی قلب باز، آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی، جراحی عمومی، زایشگاه، اتاق عمل زنان، دندانپزشکی، لیزر و… به صورت کامل مجزا و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی آماده ارائه خدمت به مراجعین عزیز و شهروندان گرامی هستند.

رئیس بیمارستان شفا در پایان اظهار داشت: بیمارستان شفا همانند ٢٠ سال گذشته به طور کامل و با تمام ظرفیت آماده خدمت به هموطنان گرامی بوده و تمام هزار نفر پرسنل مشغول در این بیمارستان با بهره گیری از تعهد، تخصص و انگیزه برای خدمت به هموطنان خود از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

مطالب مشابه
دیدگاه بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.